Blog

Koronaświrus — Wkurwiony na Filipinach – Filipiny BLOG

Eloszki. Wybaczcie długą posuchę na blogu, ale słowo się rzekło i zdecydowałem jednak spierdalać z Filipińskiego reżimu. Siedzę obecnie w Socjalistycznej Republice Brytyjskiej, gdzie jest troszkę lepiej w związku z wolnością obywatelską. Mam tu swoje cztery kąty, które wymagały ogarnięcia stąd też cisza w eterze. Teraz, jak już trochę się ustatkowało, pomyślałem – A co […]Czytaj dalej „Koronaświrus — Wkurwiony na Filipinach – Filipiny BLOG”

Internetowy korona-świrus… — blog polski

. . . Zacznę raczej żartobiliwie… Każdy wie, co to jest białe złoto – stop złota z innymi „białymi” metalami: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82e_z%C5%82oto . A tu widzimy obrączki ślubne z białego złota: . . W Dojczlandii nazwa białe złoto na fali paniki koronaświrusa zmieniła sens. Obecnie białym złotem jest to: . . Wczoraj kanclerzyca Dojczlandii na konferencji […]Czytaj dalej „Internetowy korona-świrus… — blog polski”

Ciało-naturalne zastosowanie na odkażanie skóry oraz pielęgnacja skóry do tendencji wysuszania się.

Jednym z najprostszych i najtańszych zastosowań jest: Soda oczyszczona. Soda oczyszczona jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na suchą, swędzącą skórę. Można ją zastosować z wodą w dwóch rodzajach: -Wystarczy wsypać filiżankę preparatu do ciepłej kąpieli i moczyć się w niej 15-30 minut. Po tym delikatnie wytrzyj skórę (przykładaj ręcznik, zamiast energicznie pocierać ciało) lubCzytaj dalej „Ciało-naturalne zastosowanie na odkażanie skóry oraz pielęgnacja skóry do tendencji wysuszania się.”


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: